Neurodydaktyka i neuroedukacja w praktyce pedagogicznej

Skontaktuj się z nami!

tel. 791 015 382
studiob.kontakt@gmail.com

Zapisz się na kurs

Neurodydaktyka i neuroedukacja w praktyce pedagogicznej

Informacje o kursie


 

 

Liczba godzin:

10

Poziom edukacji:

Wszystkie poziomy edukacji

Główny cel kursu:

Pogłębienie wiedzy i umiejętności w zakresie neurodydaktyki i neuroedukacji w praktyce szkolnej

Uczestnicy kursu: 

Kurs jest przeznaczony dla wszystkich osób zainteresowanych tematyką szkolenia, pragnących wzbogacić swój warsztat pracy. W szczególności kurs jest skierowany do nauczycieli i wychowawców.

 

Weź udział w bezpłatnym kursie

Neurodydaktyka i neuroedukacja stały się w ostatnich latach bardzo modne. Jeśli i Ty chciałabyś/łbyś ją wprowadzić w swój warsztat pedagogiczny to zapraszam do udziału w bezpłatnym kursie. Po zgłoszeniu formularzem (kliknij "Zapisz się na kurs") w ciągu 24 godzin otrzymasz kody dostępu do poszczególnych modułów.


Co zawiera kurs?

Kurs zawiera prezentacje multimedialne, ebooki, gotowe pomoce dydaktyczne - plakaty do powieszenia w klasie, artykuły naukowe i popularnonaukowe oraz filmy. Dostęp do nich nie jest ograniczony czasowo, możesz korzystać z tych zasobów w dowolnej porze dnia czy nocy. Do ostatniego modułu dołączony jest zeszyt ćwiczeń, który możesz wydrukować i zapisywać wnioski z obserwacji swojej praktyki pedagogicznej. Jego wypełnienie nie jest obowiązkowe i nie podlega ocenie.
 

Zaliczenie, egzamin i możliwość uzyskania certyfikatu

Kurs nie wymaga zaliczenia. Jeśli jednak zależy Ci na uzyskaniu certyfikatu potwierdzającego udział w kursie to musisz przystąpić do egzaminu. Udział w egzaminie należy zgłosić za pomocą formularza i opłacić go. Egzamin odbywa się online i polega na wypełnieniu testu z 10 pytaniami zamkniętymi. Zostaje on przysłany na maila po zaksięgowaniu wpłaty na konto. Całkowity dochód ze szkoleń, kursów i warsztatów przeznaczony jest na prowadzenie platformy szkoleniowej i jej promocję. 

Pamiętaj, kurs jest całkowicie bezpłatny i zawiera wszystkie pełnowartościowe materiały. Jedynie opłaty wymaga wydanie certyfikatu, gdyz wiąże się z egzaminem.

Już teraz kliknij "Zapisz się na kurs" w lewym panelu bocznym i w domowym zaciszu zdobądź nowe umiejętności!

Jeszcze się zastanawiasz? To przeczytaj opinie o kursie.

Anna, nauczycielka z Bierunia: 

Bardzo ważny kurs, który uświadamia, że to w naszych rękach jest naprawianie edukacji. Nie wyobrażam sobie, jak można uczyć bez podstaw neurodydaktyki. 

Ocena: 9/10

Marcin, nauczyciel z Leszna:

Kurs przystępny, treści ciekawe. Można by go rozbudować jeszcze, ale w tej liczbie godzin i bezpłatnie trudno tego wymagać. To już mój trzeci kurs. Ten był najlepszy.

Ocena: 10/10
Zrób teraz kurs o wartości 99 zł zupełnie za darmo. Nie przegap okazji. Zapisz się w lewym panelu bocznym. 

Zrób teraz kurs o wartości 99 zł zupełnie za darmo. Nie przegap okazji, zapisz się w lewym panelu bocznym. 

Skontaktuj się z nami!

tel. 791 015 382
e-mail: studiob.kontakt@gmail.com

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje