Wydaj z nami publikację lub e-book!

Wydaj z nami swoją publikację!

 

redakcja korekta skład książek

Kim jesteśmy?

Nasi redaktorzy to dyplomowani absolwenci filologii polskiej. Wszystkie korekty wykonujemy w trybie śledzenia zmian lub jako komentarze. Zamawiający usługę ma więc pełną kontrolę nad wszystkimi wprowadzanymi zmianami.

Nasze kompetencje językowe oraz doświadczenie redakcyjne, a także pasja i zaangażowanie, znajdują odzwierciedlenie w jakości wykonywanej przez nas pracy: w profesjonalnym, skrupulatnym weryfikowaniu treści, dzieleniu się spostrzeżeniami na temat zauważonych niespójności oraz kompleksowym przygotowaniu publikacji do wydania lub druku – dbałości o każdy szczegół.
 
 

Publikacje online – nasza specjalność

Specjalizujemy się w składaniu i przygotowywaniu publikacji elektronicznych, czyli tzw. e-booków. W dobie Internetu wielu autorów zadowala się publikacjami internetowymi, których koszt jest znacznie niższy, dzięki rezygnacji z tradycyjnego druku.


Przygotowujemy:

Przeprowadzimy od podstaw cały proces przygotowania e-booka, ale też możemy zrealizować jedno z powierzonych nam zadań. Aby stworzyć publikację elektroniczną, należy wykonać korektę i edycję tekstu, zupełnie jak w przypadku publikacji drukowanych. Jedyną różnicę stanowi fakt, że książka, artykuł bądź tomik poezji pojawia się wyłącznie w wersji online. Autor wraz z redaktorem ustalają ostateczną wersję dzieła, następnie należy wykonać skład w specjalnie przystosowanym do tego programie, nadać numer ISBN, wreszcie – jeśli jest taka potrzeba – dodać niezbędną grafikę. W międzyczasie powstaje jeszcze projekt okładki. W przypadku wersji elektronicznej wykonanie wszelkich czynności związanych z etapem druku nie jest już konieczne.
 

Redakcja i korekta tekstu

Wykonuje ją Pracownia redakcyjna i korektorska.

Przejdź do Pracowni redakcyjnej i korektorskiej


Skład i łamanie tekstu

Jest to proces czaso- i pracochłonny, dlatego ceny netto bywają wysokie. Zmieniają się one w zależności od tego, jak dużo materiału damy do składu i zazwyczaj wycena jest zależna od tego, ile arkuszy wydawniczych ma dany tekst.
W przypadku prostych, niedużych i mało skomplikowanych e-booków cena zaczyna się od 2,46 za stronę (np. przy składzie poradników internetowych). Skład profesjonalnej prostej książki waha się obecnie w granicach około 60-70 zł. za arkusz wydawniczy. Obejmuje on w przypadku prozy 40 000 znaków ze spacjami, w przypadku poezji zaś – 700 linijek, najpopularniejszy format do A5 bądź B5. W przypadku trudniejszych tekstów zawierających niewielką liczbę ilustracji, żywą paginę, przypisy, grafiki, wówczas może ona być już nieco wyższa i sięgać 80 zł. Edytorzy często zastrzegają również, iż podane przez nich ceny są czysto orientacyjne i mogą ulec zmianie w zależności od tego, z jak trudnym tekstem przyjdzie im się zmierzyć. W skrócie – ich oferta nie jest ofertą w rozumieniu prawa cywilnego, a każdej wyceny dokonuje się indywidualnie.
 

Nasze realizacje

ebook poradnik

wydaj ebook

gazeta

e-gazetka

egoazetka ebook

e kurs

gazety skłąd

e-book poradnik zabawy

kurs elearning

montessori

szkolenie dla nauczycieli

 

Zobacz też:

okładka

Grafika i strona tytułowa

Okładka i szata graficzna publikacji jest niezwykle ważna, dlatego przykładamy szczególną uwagę do wszelkich detali. Wykonamy wszystko co trzeba w naszej Pracowni wydawniczej i graficznej.

Przejdź do usługi graficzne

Poproś o wycenę

 

Skontaktuj się z nami!

tel. 791 015 382
e-mail: studiob.kontakt@gmail.com

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje