Blog

Budowanie marki w dobie koronawirusa

Nie ma jednej idealnej recepty na dobry wizerunek firmy, ale jest za to kilka sposobów działania, które pomogą Twojej marce wypadać lepiej zarówno w oczach pracowników, jak i klientów nawet w czasach kryzysu. Właśnie teraz, pomimo trudności możesz [...]Jak wygląda proces budowania marki?

Celem brandingu jest budowanie solidnej marki: takiej, którą klienci rozpoznają bez problemu i szybko zapamiętują. Jak zbudować swoją markę w 7 krokach: 1. Określ grupę docelową (odbiorców) dla swojej marki Musisz dokładnie wiedzieć, do kogo chcesz [...]Co to jest branding?

Jesteś początkującym przedsiębiorcą? A może lubisz dbać o rozwój firmy? Przeczytaj tekst, a w szybki sposób zdobędziesz wiedzę, która zaowocuje sukcesem Twojej firmy. Co to jest brand, branding i marka? Branding to pojęcie bardzo szerokie i [...]Sprawdź również

Budowanie marki...
19 lut 2021
Jak wygląda...
18 lut 2021
Co to jest...
17 lut 2021

Kilka słów o nasStudio B to nie tylko firma, ale także zaangażowany społecznie projekt. Ten blog powstał z myślą o rozwoju naszych Klientów i nie tylko. 

Skontaktuj się z nami!

tel. 791 015 382
e-mail: studiob.kontakt@gmail.com

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje