Usługi graficzne

Co nas wyróżnia?

Do każdego projektu graficznego podchodzimy indywidualnie, mając na uwadze jego cel i oczekiwania klienta. Realizując usługi graficzne tworzymy oryginalne i kreatywne projekty. Przywiązujemy wagę do o rozpoznawalności i jasność przekazów, dostarczając przemyślane kompozycje graficzne dostosowane do konkretnej grupy odbiorców. Doradzamy na każdym etapie realizacji projektu graficznego – począwszy od koncepcji kończąc na druku lub wdrożeniu grafiki.

 

REALIZUJEMY ZRÓŻNICOWANE PROJEKTY GRAFICZNE:

 

Grafiki social media
W zależności od wymagań projektujemy grafiki przeznaczone na poszczególne portale social media: Facebook, Instagram Twitter YouTube, Snapchat. Realizujemy grafiki profilowe, zdjęcia w tle, tła wydarzeń, miniatury linków itp.
 
Grafiki do publikacji, e-booków, okładki
W zależności od wymagań projektujemy grafiki przeznaczone na poszczególne portale social media: Facebook, Instagram Twitter YouTube, Snapchat. Realizujemy grafiki profilowe, zdjęcia w tle, tła wydarzeń, miniatury linków itp.
 
Infografiki
Infografiki stanowią doskonałe źródło przekazywania informacji. Tworzymy infografiki zapewniające jasny przekaz wybranej grupie odbiorczej.
 
Logo i grafiki firmowe
Przemyślane logo stanowi podstawę identyfikacji wizualnej firmy. Tworzymy projekty logo dostosowane do strategii danej marki.
 
Ulotki i inne materiały reklamowe
Tworzymy atrakcyjne ulotki reklamowe w różnych formatach. Oferujemy projekty dopasowane do aktualnej identyfikacji wizualnej marki.
 
Foldery, plakaty i katalogi firmowe, broszury
Zapewniamy profesjonalne projekty materiałów firmowych i reklamowych dbając o przejrzystość, właściwy dobór materiałów i jasny przekaz komunikatów.
 
Reklamy prasowe
Realizujemy reklamy prasowe dla różnych branż. Dostosowujemy projekty pod wymagania druku kontaktując się bezpośrednio z wydawcami.

 

Polecamy nasz bestseller! Pakiet postów Twojej firmy z tekstami nakręcającymi sprzedaż teraz w super cenie!

TERAZ: 99zł

Normalna cena: 199zł
 

Posty facebook reklama

Nie masz głowy do wymyślania postów?
Masz wrażenie, że za dużo czasu zajmuje Ci prowadzenie profilu na Facebooku?

Dobrze trafiłeś!


Nie szukaj agencji social media, z którą będziesz musiał związać się na kilka miesięcy umową. Wybierz prostsze rozwiązanie: zainwestuj w pakiet postów na cały miesiąc z tekstami nakręcającymi sprzedaż.

Nasz grafik i copywriter połączyli siły, by stworzyć produkt, który uratuje głowę i portfel przedsiębiorców każdej branży! Razem przygotują posty dla Twojej firmy, zgodnie z Twoimi oczekiwaniami!

 

Jakie korzyści będziesz z tego miał?

Prawda, że wspaniale?!
Koniec z wymyślaniem postów i marnymi grafikami!

 

Co zawiera pakiet?

- 4 grafiki - po jednej na każdy tydzień miesiąca
- 4 opisy postów nakręcające sprzedaż
- instrukcję, jak zaplanować posty na cały miesiąc w pół godziny

+ BONUS dla Ciebie:
planer z dniami tygodnia i godzinami, w których post przyniesie największe efekty!

Skorzystaj z naszej promocyjnej ceny zanim wyprzedzi Cię konkurencja!

Kup teraz
Po zakupie napisz do nas maila ze swoimi oczekiwaniami (tzw. brief) a my zajmiemy się wszystkim: studiob.kontakt@gmail.com
 


Nasze przykładowe realizacje

 

usługi graficzne

baner

grafika

grafika

grafika

grafiki

graficzne

grafik

gra

 

 

 

 

Skontaktuj się z nami!

tel. 791 015 382
e-mail: studiob.kontakt@gmail.com

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje