Mindfulness (trening uważności) jako sposób wyciszenia negatywnych emocji w szkole i przedszkolu

Skontaktuj się z nami!

tel. 791 015 382
studiob.kontakt@gmail.com

Zapisz się na kurs

Mindfulness (trening uważności) jako sposób wyciszenia negatywnych emocji w szkole i przedszkolu

Informacje o kursie online

co to jest mindfulness

Liczba godzin:

10

Cel główny kursu:

wzbogacenie warsztatu pracy o narzędzia wykorzystywane w treningu uważności w praktyce przedszkolnej i szkolnej

Poziom edukacji:

edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna

Uczestnicy kursu:

Kurs jest przeznaczony dla wszystkich osób zainteresowanych tematyką szkolenia, pragnących wzbogacić swój warsztat pracy

 

 

Dlaczego warto zapisać się na kurs?

 
Coraz więcej dzieci ma problem z koncentracją, nie radzi sobie z emocjami i zbyt często  irytuje się z byle powodów. Chyba każdy nauczyciel wie, o czym mówimy. Dzieci już od narodzin są narażone na oddziaływanie zbyt dużej ilości bodźców. W pędzącym świecie, obserwując  zabieganych dorosłych, nie potrafią zachować równowagi i spokoju. Warto więc zainteresować się treningiem uważności, czyli mindfulness, który na całym świecie pomaga ludziom przywrócić harmonię i wyciszyć oraz wyrobić nawyk radzenia sobie ze stresem.
 

Co zawiera kurs?

Kurs zawiera prezentacje multimedialne, ebooki, artykuły naukowe i popularnonaukowe oraz filmy. Dostęp do nich nie jest ograniczony czasowo, możesz korzystać z tych zasobów w dowolnej porze dnia czy nocy. Kurs jest nastawiony przede wszystkim na praktykę pedagogiczną i inspiracje do dalszej pracy, ale nie brakuje też zaplecza teoretycznego i metodycznego. Dostęp do materiałów jest całkowicie bezpłatny.

 

Już teraz kliknij "Zapisz się na kurs" w lewym panelu bocznym i w domowym zaciszu zdobądź nowe umiejętności! W ciągu 24 godzin otrzymasz hasła dostępu do wszystkich modułów.
 

Zaliczenie i możliwość uzyskania certyfikatu


Kurs nie wymaga zaliczenia. Jeśli jednak zależy Ci na uzyskaniu certyfikatu potwierdzającego udział w kursie to musisz przystąpić do egzaminu. Udział w egzaminie należy zgłosić za pomocą formularza i opłacić go. Egzamin odbywa się online i polega na wypełnieniu testu z pytaniami zamkniętymi. Zostaje on przysłany na maila po zaksięgowaniu wpłaty na konto. Całkowity dochód ze szkoleń, kursów i warsztatów przeznaczony jest na prowadzenie platformy szkoleniowej i jej promocję. 
 
Pamiętaj, kurs jest całkowicie bezpłatny i zawiera wszystkie pełnowartościowe materiały. Jedynie opłaty wymaga wydanie certyfikatu, gdyż wiąże się z egzaminem.
Już teraz kliknij "Zapisz się na kurs" w lewym panelu bocznym i w domowym zaciszu zdobądź nowe umiejętności! 
Jeszcze się zastanawiasz? To przeczytaj opinię o kursie.

Mariola, nauczycielka z miejscowości Barciany:  Nie świadoma byłam do tej pory, że jest coś takiego jak trening uważności. Jak wiadomo w dzisiejszych czasach dzieci maja zaburzona koncentrację, nie skupiaja się za nadto. A po tym szkoleniu wiem więcej i jak pomóc. Ciekawe jest wyciszanie, ćwiczenia, takie medytacje. Dziecko wtedy małymi krokami wyciszy się i wtedy będzie mogło panować nad emocjami. Polecam z całego serca te szkolenie, ponieważ jest rzetelne, dające zasób informacji.
 
Zrób teraz kurs o wartości 99 zł zupełnie za darmo. Nie przegap okazji. Zapisz się w lewym panelu bocznym. 

 

Skontaktuj się z nami!

tel. 791 015 382
e-mail: studiob.kontakt@gmail.com

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje