Pedagogika Montessori w praktyce pedagogicznej

Skontaktuj się z nami!

tel. 791 015 382
studiob.kontakt@gmail.com

Zapisz się na kurs

Pedagogika Montessori w praktyce pedagogicznej

Informacje o kursie online


 
Liczba godzin:

10

Poziom edukacji:

Wszystkie poziomy edukacji

Główny cel kursu:

Pogłębienie wiedzy i umiejętności w zakresie pedagogiki M. Montessori w praktyce szkolnej

Uczestnicy kursu: 

Kurs jest przeznaczony dla wszystkich osób zainteresowanych tematyką szkolenia, pragnących wzbogacić swój warsztat pracy. W szczególności kurs jest skierowany do nauczycieli i wychowawców


Weź udział w bezpłatnym kursie online

Pedagogika Marii Montessori, pomimo upływu lat, nie słabnie na popularności. Jeśli i Ty chciałabyś/łbyś wprowadzić w swój warsztat pedagogiczny elementy tej metody to zapraszam do udziału w bezpłatnym kursie. Po zgłoszeniu formularzem (kliknij "Zapisz się na kurs") w ciągu 24 godzin otrzymasz kody dostępu do poszczególnych modułów.
 

Co zawiera kurs

Kurs zawiera prezentacje multimedialne, ebooki, gotowe pomoce dydaktyczne - plakaty do powieszenia w przedszkolu lub klasie, artykuły naukowe i popularnonaukowe, odnośniki do źródeł oraz filmy. Dostęp do nich nie jest ograniczony czasowo, możesz korzystać z tych zasobów w dowolnej porze dnia czy nocy. Do ostatniego modułu dołączony jest zeszyt ćwiczeń, który możesz wydrukować i zapisywać wnioski z obserwacji swojej praktyki pedagogicznej po konfrontacji z systemem Montessori. Jego wypełnienie nie jest obowiązkowe i nie podlega ocenie.


Zaliczenie, egzamin i możliwość uzyskania certyfikatu

Kurs nie wymaga zaliczenia. Jeśli jednak zależy Ci na uzyskaniu certyfikatu potwierdzającego udział w kursie to musisz przystąpić do egzaminu. Udział w egzaminie należy zgłosić za pomocą formularza i opłacić go. Egzamin odbywa się online i polega na wypełnieniu testu z 10 pytaniami zamkniętymi. Zostaje on przysłany na maila po zaksięgowaniu wpłaty na konto. Całkowity dochód ze szkoleń, kursów i warsztatów przeznaczony jest na prowadzenie platformy szkoleniowej i jej promocję. 

Pamiętaj, kurs jest całkowicie bezpłatny i zawiera wszystkie pełnowartościowe materiały. Jedynie opłaty wymaga wydanie certyfikatu, gdyz wiąże się z egzaminem.
 
Już teraz kliknij "Zapisz się na kurs" w lewym panelu bocznym i w domowym zaciszu zdobądź nowe umiejętności!

Jeszcze się zastanawiasz? To przeczytaj opinię o kursie.

Karina, nauczycielka z Kluczborka:  Pedagogika Marii Montessori to dziś standard. Każdy kto pracuje z dziećmi powinien się zapisać. Doużo informacji, wszystko skondensowane i podane w pigułce. Nie ma lania wody, wszystko podane łatwo i szybko. Polecam, bo naprawdę warto!
 
Zrób teraz kurs o wartości 99 zł zupełnie za darmo. Nie przegap okazji. Zapisz się w lewym panelu bocznym. 

 

Skontaktuj się z nami!

tel. 791 015 382
e-mail: studiob.kontakt@gmail.com

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje