Pracownia redakcyjna, korektorska i copywriting

Redakcja i korekta tekstu, copywriting

 

Jeśli chcesz być pewna/y, że Twoja praca nie ma błędów albo potrzebujesz spojrzenia profesjonalisty na Twój tekst – dobrze trafiłeś.
  • Pomagam studentom, doszlifować i „wyczyścić” z błędów ich prace
  • Wspieram pisarzy, dziennikarzy, firmy i wydawców w publikacji tekstów najwyższej jakości, zarówno pod względem językowym, jak i merytorycznym.
A jeśli nie masz czasu ani umiejętności, aby tworzyć teksty to tutaj znajdziesz bezbłędną ofertę.
  • tworzę teksty przyjazne dla czytelnika, poprawne językowo i według zasad SEO, o właściwym nasyceniu słowami kluczowymi
  • oferuję wartościowy i unikalny content na portale, blogi i strony www
O mnie 

Nazywam się dr Barbara Górnicka-Naszkiewicz i stworzyłam Studio B, by pomagać ludziom takim jak Ty! Jestem absolwentką filologii polskiej (spec. komunikacja publiczna), doktorem nauk humanistycznych, korektorem, redaktorem, wydawcą. Stale doskonale swój warsztat, uczestnicząc na bieżąco w szkoleniach, takich jak m.in.: warsztaty twórczego pisania, szkolenia korektorskie, copywriting, SEO, optymalizacja treści, Facebook Ads, Targetowanie reklam. Kieruję Pracownią Redakcyjną, Korektorską i Copywritingu, abyś Ty mógł być spokojny o swoje teksty.


Nasza specjalność

 

Korekta redakcyjna, czyli pomagamy ulepszyć treść  i wyeliminować błędy
 

Korekta  prac magisterskich, licencjackich, doktorskich
Korekta redakcyjna tekstów literackich, prasowych, gazet i książek
Korekta ebooków, tekstów eksperckich, lead magnet
Korekta stron internetowych i blogów, audyt treści

 

 

Redakcja i copywriting, czyli tworzymy angażujące i unikalne treści

 


Content writing – teksty na portale, blogi, teksty poradnikowe, ebooki i inne angażujące treści
 


Silver content – teksty skierowane do odbiorców 50+ i seniorów
 


Web copywriting – artykuły na strony internetowe przyjazne dla czytelnika, zgodne z zasadami SEO i zoptymalizowane pod Google
 


Teksty eksperckie, dziennikarskie, marketing społeczny – kreowanie wizerunku eksperta poprzez wartościowe treści, ebooki, lead magnet,  angażujące kampanie i akcje społeczne
 

 

Dlaczego warto nam zaufać?

Poznaj 4 konkretne korzyści wynikające ze współpracy z nami


1. Wspieramy przed, w trakcie i po wykonaniu usługi
 
W tej cenie korekty/redakcji jest również konsultacja telefoniczna lub na Teamsie - pierwsza, podczas której można powiedzieć o celach tekstu, wskazać najsłabsze punkty w celu głębszego przyjrzenia się im itp., druga natomiast - po redakcji z korektą, gdzie wskazuję najważniejsze błędy językowe, a w przypadku tekstów literackich również niedopowiedzenia fabularne, omawiam kompozycję tekstu, oceniam obrazowanie czy po prostu podsuwam gotowe sugestie dotyczące np. dynamiki akcji czy kreacji bohaterów.

2. Z nami zawsze masz łatwy i szybki kontakt
 
U nas w masz pewność, w każdej chwili możesz złapać za telefon i zapytać na jakim etapie jest realizowana usługa albo podzielić się z nami swoimi wątpliwościami. Pracujemy aż do 20.00, więc śmiało dzwoń! Zawsze też możesz wysłać maila – odpowiemy najszybciej jak się da.

3. Gwarantujemy najwyższą jakość i terminowość
Mamy doświadczenie w zakresie dziennikarstwa, copywritingu, tworzenia contentu, korekty i redakcji. Nie ufaj przypadkowym copywriterom z wątpliwym portfolio, postaw na jakość i terminowość. Zły content stworzony przez przypadkowe osoby to wróg Twojej marki!

4. Lubimy jasne zasady, nie wymagamy zobowiązań
 U nas z góry wiesz, ile zapłacisz. Nie musisz wiązać się umową, możesz zamówić nawet pojedyncze teksty.


Jesteśmy wyróżnieni Opolską Marką 2020

 

Opolska Marka 2020 to tytuł nadawany przez Marszałka Województwa Opolskiego najlepszym firmom w regionie. To nie przypadek, że wyróżnienie trafiło właśnie w nasze ręce – to gwarancja stabilności firmy, wysokiej jakości usług i przede wszystkim dużego zaangażowania w to, co robimy. A dzięki doświadczeniu robimy to dobrze!

 


Q&A czyli najczęściej zadawane pytania

 

Jak wygląda korekta?
Tylko u nas każda korekta to nie tylko poprawianie, ale kompleksowe opracowanie językowe tekstu: wyeliminowanie zarówno błędów ortograficznych, interpunkcyjnych, gramatycznych, jak i stylistycznych, logicznych, a nawet i merytorycznych (jeśli dotyczy wiedzy ogólnej lub zagadnień humanistycznych). Specjalizujemy się w  profesjonalnym weryfikowaniu treści, dzieleniu się spostrzeżeniami na temat zauważonych niespójności. Wszystkie korekty wykonujemy w trybie śledzenia zmian lub jako komentarze. Zamawiający usługę ma więc pełną kontrolę nad wszystkimi wprowadzanymi zmianami i może je zaakceptować lub odrzucić jednym kliknięciem. Jeśli trzeba także przeredagujemy sprawdzany tekst bez dodatkowych opłat! Takiej oferty nie znajdziesz nigdzie indziej!
 
Ile kosztuje korekta pracy dyplomowej?

Nie musisz wysyłać tekstu do wyceny. Z góry wiesz ile zapłacisz: 5 zł (6,15 z VAT) za stronę rozliczeniową (1800 znaków ze spacjami). 

TYLKO TERAZ 4,18/ 1800 zzs!!! Spiesz się. Promocja trwa do 30 grudnia!

 

Jak wygląda korekta redakcyjna?
Zawsze na początek współpracy oferujemy w cenie konsultację telefoniczną lub na Teamsie - pierwszą, podczas której można powiedzieć o celach tekstu, wskazać najsłabsze punkty (w celu ulepszenia ich) itp., druga natomiast - po redakcji z korektą, gdzie wskazujemy najważniejsze błędy językowe, a w przypadku tekstów literackich również niedopowiedzenia fabularne, omawiamy kompozycję tekstu, oceniamy obrazowanie czy po prostu podsuwamy gotowe sugestie dotyczące np. dynamiki akcji czy kreacji bohaterów.

Po pierwszej redakcji odsyłamy tekst z korektą w trybie śledzenia zmian oraz komentarzami redakcyjnymi z boku. Wtedy jest możliwość przemyśleć zaproponowane uwagi i zaakceptować je lub odrzucić (każdą odrębnie jednym kliknięciem). Mają Państwo zatem pełną kontrolę nad tekstem. Druga redakcja z korektą (również w cenie) pozwoli nam uzyskać pożądany efekt, czyli tekst poprawny pod względem językowym i wartościowy literacko.
 
Ile kosztuje korekta redakcyjna?
 
Nie musisz wysyłać tekstu do wyceny. Z góry wiesz ile zapłacisz - 5 zł (6,15 z VAT) za stronę rozliczeniową (1800 znaków ze spacjami). W przypadku duży tekstów lub kilku zleceń dodatkowo ulega obniżeniu – 99 zł netto za arkusz wydawniczy (40 000 zzs).
 
Ile kosztuje prowadzenie bloga?
Pojedynczy wpis – 120 zł (2500-4000 zzs)
Pakiet Mini – 3 teksty/miesiąc – 329 zł
Pakiet Standard – 6 tekstów/miesiąc + Bonus: Planer wpisów – 659 zł
Pakiet Premium Max – 10 tekstów/miesiąc + Bonus: Planer wpisów – 999 zł
 
Czy wystawicie faktury VAT?
Tak, zawsze. Należy tylko podać nam dane.
 
Jakie teksty piszecie?
Piszemy teksty na portale, blogi, teksty poradnikowe, ebooki i inne angażujące treści. Nasze najczęściej wybierane kategorie: lifestyle, parenting, silver content, senior, edukacja, dzieci, aktywizacja, rozwój osobisty, kobieta 50+, terapia zajęciowa, animacja kultury, zwyczaje i obrzędy, tradycja, kultura współczesna, styl życia, kuchnia, hobby, kwiaty, relacje, rozwój dziecka, problemy wychowawcze, opieka nad seniorem,
 
Czy macie doświadczenie w marketingu społecznym?
Oczywiście, szczególnie w akcjach społeczno-kulturalnych, prozdrowotnych oraz skierowanych do seniorów. W 2021 roku byliśmy nominowani w plebiscycie Nowej Trybuny Opolskiej za akcję „Podziel się książką z Seniorem”, która odbiła się szerokim echem w środowisku lokalnym.
 
Jaki jest czas oczekiwania na korektę?
To zależy od długości tekstu. Krótkie formy poprawiamy niemal „od ręki”.
 
Jaki jest czas oczekiwania na treści?
To zależy od wielu czynników: ilości tekstów, stopnia trudności tematyki i oczekiwiań klienta. Krótkie formy i pojedyncze teksty piszemy niemal „od ręki”.
 


Masz inne pytanie? Chętnie na nie odpowiemy

 

Jeszcze się zastanawiasz?

Zobacz z kim współpracujemy

  

 jobsoraSeniorlux

 

Skontaktuj się z nami!

tel. 791 015 382
e-mail: studiob.kontakt@gmail.com

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje