Zabawy wprowadzające w świat czytania

Skontaktuj się z nami!

tel. 791 015 382
studiob.kontakt@gmail.com

Zapisz się na kurs

Zabawy wprowadzające w świat czytania

Informacje o kursie online

 

Liczba godzin:

10

Poziom edukacji:

edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna

Cel główny kursu:

wzbogacenie warsztatu pracy o narzędzia do łatwego wprowadzania dziecka w świat czytania
 

Uczestnicy kursu:

Kurs jest przeznaczony dla wszystkich osób zainteresowanych tematyką szkolenia, pragnących wzbogacić swój warsztat pracy

 

Dlaczego warto zapisać się na kurs?

 
Czytanie jest ważną umiejętnością, która stoi przed każdym dzieckiem. Coraz więcej się mówi o jak najwcześniejszym wprowadzaniu dziecka w świat liter. Jeśli i Ty chciałabyś/łbyś udoskonalić swój warsztat pedagogiczny w tym zakresie to zapraszam do udziału w bezpłatnym kursie. Po zgłoszeniu formularzem (kliknij "Zapisz się na kurs") w ciągu 24 godzin otrzymasz kody dostępu do poszczególnych modułów.


Co zawiera kurs?

Kurs zawiera prezentacje multimedialne, ebooki, gotowe pomoce dydaktyczne - plakaty do powieszenia w przedszkolu lub klasie, artykuły naukowe i popularnonaukowe oraz filmy. Dostęp do nich nie jest ograniczony czasowo, możesz korzystać z tych zasobów w dowolnej porze dnia czy nocy. Kurs jest nastawiony przede wszystkim na praktykę pedagogiczną i inspiracje do dalszej pracy, ale nie brakuje też zaplecza teoretycznego i metodycznego.


Zaliczenie i możliwość uzyskania certyfikatu

Kurs nie wymaga zaliczenia. Jeśli jednak zależy Ci na uzyskaniu certyfikatu potwierdzającego udział w kursie to musisz przystąpić do egzaminu. Udział w egzaminie należy zgłosić za pomocą formularza i opłacić go. Egzamin odbywa się online i polega na wypełnieniu testu z 10 pytaniami zamkniętymi. Zostaje on przysłany na maila po zaksięgowaniu wpłaty na konto. Całkowity dochód ze szkoleń, kursów i warsztatów przeznaczony jest na prowadzenie platformy szkoleniowej i jej promocję. 

Pamiętaj, kurs jest całkowicie bezpłatny i zawiera wszystkie pełnowartościowe materiały. Jedynie opłaty wymaga wydanie certyfikatu, gdyż wiąże się z egzaminem.

Już teraz kliknij "Zapisz się na kurs" w lewym panelu bocznym i w domowym zaciszu zdobądź nowe umiejętności!

Jeszcze się zastanawiasz? To przeczytaj opinię o kursie.

Katarzyna, nauczycielka z Torunia:  Bardzo przydatna wiedza. W przedszkolu często intuicyjnie wprowadzamy litery, więc ta dawka wiedzy pozwoli nam to robić lepiej. Polecam!
 
Zrób teraz kurs o wartości 99 zł zupełnie za darmo. Nie przegap okazji. Zapisz się w lewym panelu bocznym. 

Skontaktuj się z nami!

tel. 791 015 382
e-mail: studiob.kontakt@gmail.com

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje