Terapia ręki dla każdego. Najlepsze i najbardziej efektywne zabawy w przedszkolu i szkole

Skontaktuj się z nami!

tel. 791 015 382
studiob.kontakt@gmail.com

Zapisz się na kurs

Terapia ręki dla każdego. Najlepsze i najbardziej efektywne zabawy w przedszkolu i szkole

Informacje o kursie online

terapia ręki
 
 

Liczba godzin:

10

Poziom edukacji:

przedszkole, klasy I-III

Główny cel kursu:

Pogłębienie wiedzy, umiejętności i kompetencji nauczycieli 

Uczestnicy kursu: 

Kurs jest przeznaczony dla wszystkich osób zainteresowanych tematyką szkolenia, pragnących wzbogacić swój warsztat pracy. W szczególności kurs jest skierowany do nauczycieli i wychowawców
 

Dlaczego warto zapisać się na kurs?


Czy wiesz, że każdy nauczyciel może wspierać motorykę małą na tysiące sposobów?  Wiele zabaw, które możesz z powodzeniem wykorzystać w swojej pracy dydaktycznej jest nieocenioną pomocą w terapii ręki najmłoszych dzieci i uczniów klas I-III. Dzięki gotowym rozwiązaniom podanym w tym kursie bardzo szybko wdrożysz je w swojej grupie lub oddziale klasowym, a efekty będą widoczne juz po miesiącu! 


Co zawiera kurs? 

Jak wszystkie nasze kursy, tak i ten skupia się na doświadczeniach pedagogicznych i praktycznych umiejętnościach. Część teoretyczna jest maksymalnie skondensowana i podana w przystępnej formie. Gotowe rozwiązania, ebooki, prezentacje, odnośniki do źródeł, materiały dydaktyczne - wszystko to znajduje się w bezpłatnym kursie. Dodatkowo praktyczny ebook "Masy plastyczne bez chemii"!


Zapisy na kurs i możliwość uzyskania certyfikatu

Wystarczy już teraz kliknąć zapisz się na kurs, a w ciągu 24 godzin ma mailu pojawią się kody dostępu do modułów kursu. Dostęp do nich nie jest ograniczony czasowo. Bezpłatny kurs zawiera wszystkie pełnowartościowe materiały. Jeśli zależy Ci na zdobyciu certyfikatu potwierdzającego zdobyte umiejętmości musisz przystąpić do egzaminu i opłacić go. Egzamin odbywa się online i polega na wypełnieniu testu z  pytaniami zamkniętymi. Zostaje on przysłany na maila po zaksięgowaniu wpłaty na konto. Całkowity dochód ze szkoleń, kursów i warsztatów przeznaczony jest na prowadzenie platformy szkoleniowej i jej promocję. 

Pamiętaj, kurs jest całkowicie bezpłatny i zawiera wszystkie pełnowartościowe materiały. Jedynie opłaty wymaga wydanie certyfikatu, gdyz wiąże się z egzaminem.
 

Już teraz kliknij "Zapisz się na kurs" w lewym panelu bocznym i w domowym zaciszu zdobądź nowe umiejętności! 


Jeszcze się zastanawiasz? To przeczytaj opinię o kursie.

Joanna, nauczycielka z Wrocławia:  Wiele ciekawych i wartościowych rzeczy jest zawartych w tym kursie. Ta wiedza naprawdę jest nauczycielom potrzebna. Bezpłatny kurs był dla mnie strzałem w 10! 
 
Zrób teraz kurs o wartości 99 zł zupełnie za darmo. Nie przegap okazji. Zapisz się w lewym panelu bocznym. 

 

Skontaktuj się z nami!

tel. 791 015 382
e-mail: studiob.kontakt@gmail.com

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje