Ocenianie kryterialne na lekcjach plastyki jako wsparcie naturalnej twórczości dziecka

Skontaktuj się z nami!

tel. 791 015 382
studiob.kontakt@gmail.com

Zapisz się na kurs

Ocenianie kryterialne na lekcjach plastyki jako wsparcie naturalnej twórczości dziecka

Informacje o kursie online


Liczba godzin:

7


Poziom edukacji:

edukacja wczesnoszkolna, kl. 4-8 szkoły podstawowej

Główny cel kursu:

Zastosowanie oceniania kryterialnego w praktyce pedagogicznej

Uczestnicy kursu: 

Kurs jest przeznaczony dla wszystkich osób zainteresowanych tematyką szkolenia, pragnących wzbogacić swój warsztat pracy. W szczególności kurs jest skierowany do nauczycieli kształcenia zintegrowanego i plastyki.

 

Dlaczego warto zapisać się na kurs?

Twórczość dziecka nigdy nie powinna być oceniana, jednak system edukacji wymaga stawiania stopni. Każdy nauczyciel wie, że często dziecko oceniane jest subiektywnie i nie rozumie, dlaczego otrzymało taką a nie inną ocenę. Wysokie noty otrzymują zwykle ci sami, zdolniejsi uczniowie. Czy taki model wspiera czy raczej zniechęca dzieci do podejmowania aktywności twórczej? Jeśli i Ty masz wątpliwości zapraszam na autorski kurs, dzięki któremu nawet najsłabsi Twoi podpoopieczni zawsze będą wiedzieli, jak sobie zapracować na wysoką notę, chętnie podejmą trudniejsze prace i wreszcie z zadowoleniem rozwnią skrzydła!


Co zawiera kurs?

W kursie znajdziesz zasady oceniania, konkretne przykłady prac i sposób ich oceny. To pozwoli zarówno Tobie, jak i Twoim uczniom zrozumieć, za co są oceniani i jak mogą osiągnąć sukces. Ten krótki, ale bardzo treściwy i konkretny kurs polecamy młodym nauczycielom plastyki i nauczania wczesnoszkolnego. Także i ci z nieco większym stażem mogą dzięki niemu wzbogacić swój warsztat pracy.


Zaliczenie, egzamin i możliwość uzyskania certyfikatu.

Kurs nie wymaga zaliczenia. Jeśli jednak zależy Ci na uzyskaniu certyfikatu potwierdzającego udział w kursie to musisz przystąpić do egzaminu. Udział w egzaminie należy zgłosić za pomocą formularza i opłacić go. Egzamin odbywa się online i polega na wypełnieniu testu z 10 pytaniami zamkniętymi. Zostaje on przysłany na maila po zaksięgowaniu wpłaty na konto. Dochód ze szkoleń, kursów i warsztatów przeznaczony jest na prowadzenie platformy szkoleniowej i jej promocję. 

Pamiętaj, kurs jest całkowicie bezpłatny i zawiera wszystkie pełnowartościowe materiały. Jedynie opłaty wymaga wydanie certyfikatu, gdyz wiąże się z egzaminem.
 
Już teraz kliknij "Zapisz się na kurs" w lewym panelu bocznym i w domowym zaciszu zdobądź nowe umiejętności!

Jeszcze się zastanawiasz? To koniec znier przeczytaj opinie!
 

Agata, nauczycielka plastyki

Ciekawe podejście. Z pewnością skorzystam z tej metody!

Ocena: 10/10

Paulina, nauczycielka plastyki i techniki

Byłam sceptycznie nastawiona, ale ten kurs mnie przekonał. Polecam go każdemu.

Ocena: 9/10

Joanna, nauczanie zintegrowane, rewalidacja

Ocenianie zawsze było dla mnie najtrudniejsze. Teraz będzie prostsze, a i dzieci będą wiedziały nad czym pracować.

 

 

Skontaktuj się z nami!

tel. 791 015 382
e-mail: studiob.kontakt@gmail.com

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje