Promocja i budowanie wizerunku szkoły w mediach

Promocja i budowanie wizerunku szkoły w mediach

Informacje o kursie online

 

Liczba godzin:

10

Poziom edukacji:

wszystkie poziomy edukacji

Cel główny kursu:

nabycie umiejętności wykorzystania potencjału mediów do promowania placówki oświatowej

Uczestnicy kursu:

Kurs jest przeznaczony dla wszystkich osób zainteresowanych tematyką szkolenia, pragnących wzbogacić swój warsztat pracy. Szczególnie polecany jest dla osób odpowiedzialnych za promocję szkoły

 

Dlaczego warto zapisać się na kurs?


Budowanie wizerunku szkoły i kształtowanie pozytywnej opinii o niej jest procesem długofalowym. Ważną rolę odgrywają w nim dziś media. Poprzez zamierzone i świadome działania promocyjne szkoła zyskuje zaufanie i przychylność środowiska, w którym często konkuruje – podobnie jak firma – z innymi placówkami.
Założenie, że szkoła jest specyficzną firmą sprawia, że dla swojego funkcjonowania i osiągania coraz lepszych rezultatów potrzebuje promocji. Jeśli i Ty chciałabyś/łbyś pozać tajniki budowania wizerunku, promocji oraz marketingu placówki oświatowej to zapraszam do udziału w bezpłatnym kursie. Po zgłoszeniu formularzem (kliknij "Zapisz się na kurs") w ciągu 24 godzin otrzymasz kody dostępu do poszczególnych modułów.


Co zawiera kurs?

Kurs zawiera prezentacje multimedialne, ebooki, gotowe pomoce dydaktyczne - plakaty, narzędzia, które możesz pobrać na dysk i wydrukować. Dostęp do nich nie jest ograniczony czasowo, możesz korzystać z tych zasobów w dowolnej porze dnia czy nocy. 
 

Zaliczenie kursu, egzamin i możliwość uzyskania certyfikatu

Kurs nie wymaga zaliczenia. Jeśli jednak zależy Ci na uzyskaniu certyfikatu potwierdzającego udział w kursie to musisz przystąpić do egzaminu. Udział w egzaminie należy zgłosić za pomocą formularza i opłacić go. Egzamin odbywa się online i polega na wypełnieniu testu z 10 pytaniami zamkniętymi. Zostaje on przysłany na maila po zaksięgowaniu wpłaty na konto. Całkowity dochód ze szkoleń, kursów i warsztatów przeznaczony jest na prowadzenie platformy szkoleniowej i jej promocję. 

Pamiętaj, kurs jest całkowicie bezpłatny i zawiera wszystkie pełnowartościowe materiały. Jedynie opłaty wymaga wydanie certyfikatu, gdyz wiąże się z egzaminem.

Już teraz kliknij "Zapisz się na kurs" w lewym panelu bocznym i w domowym zaciszu zdobądź nowe umiejętności!

Jeszcze się zastanawiasz? To przeczytaj opinię o kursie.

Anna, nauczycielka z Wrocławia:  Promocja szkoły to dziś podstawa. Kursy tego typu są drogie, dlatego serdecznie dziękuję, że mogłam zrobić go za darmo i jeszcze za symboliczną kwotę mieć certyfikat. Polecam platformę wszystkim moim znajomym i na pewno jeszcze tu wrócę!
 
Zrób teraz kurs o wartości 99 zł zupełnie za darmo. Nie przegap okazji. Zapisz się w lewym panelu bocznym. 

 

Skontaktuj się z nami!

tel. 791 015 382
e-mail: studiob.kontakt@gmail.com

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje