E-gazetka szkolna szansą na promocję placówki oświatowej

Skontaktuj się z nami!

tel. 791 015 382
studiob.kontakt@gmail.com

Zapisz się na kurs

E-gazetka szkolna szansą na promocję placówki oświatowej

Informacje o kursie online 

Liczba godzin:

10

Poziom edukacyjny:

wszystkie etapy edukacji

Cele kursu:

zdobycie umiejętności stworzenia e-gazetki szkolnej

Uczestnicy kursu:

Kurs jest przeznaczony dla wszystkich osób zainteresowanych tematyką szkolenia, pragnących wzbogacić swój warsztat pracy. W szczególności kurs jest skierowany do nauczycieli i wychowawców.
 


Dlaczego warto zapisać się na kurs?

Wydawanie papierowej gazetki szkolnej powoli przechodzi do lamusa. Drukowanie czarnobiałych kartek na kserokopiarce nijak ma się pełnego kolorów cyfrowego świata, w którym żyją młodzi. Internet dał życie nowym formom mediów: e-bookom i e-gazetkom. Dlaczego by nie skorzystać z takiej opcji, skoro nie wiąże się ona z żadnymi kosztami?! Warto wykorzystać jej ogromne i niczym nieograniczone możliwości do promocji swojej placówki, należy jednak umiejętnie to zrobić. Jak - o tym w naszym kursie.

Cele kursu:
 
Cel ogólny: Poznanie i wykorzystanie e-gazetki do promocji szkoły.
Cele szczegółowe: Po ukończeniu kursu uczestnik wzbogaci swój warsztat o umiejętność optymalnej organizacji pracy w redakcji szkolnej oraz z zakresu składu, korekty i przygotowania publikacji. Nauczyciel będzie posiadał narzędzia i metody, by stworzyć z gazetki potężne medium do promocji szkoły.
 


Zaliczenie, egzamin i możliwość uzyskoania certyfikatu


Kurs nie wymaga zaliczenia. Jeśli jednak zależy Ci na uzyskaniu certyfikatu potwierdzającego udział w kursie to musisz przystąpić do egzaminu. Udział w egzaminie należy zgłosić za pomocą formularza i opłacić go. Egzamin odbywa się online i polega na wypełnieniu testu z 10 pytaniami zamkniętymi. Zostaje on przysłany na maila po zaksięgowaniu wpłaty na konto. Całkowity dochód ze szkoleń, kursów i warsztatów przeznaczony jest na prowadzenie platformy szkoleniowej i jej promocję. 

Zapisy na kurs: kliknij przycisk "Zapisz się" w lewym panelu bocznym.
 

Skontaktuj się z nami!

tel. 791 015 382
e-mail: studiob.kontakt@gmail.com

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje